22

פרק 1.משפחת פריד,(שם בדוי), זו”צ כשנתים אחרי החתונה עדיין ללא ילדים עברו לדירה גדולה יותר, סוג של דירה קטנה ישנה בני ברקית ששופצה חלקית ליחידה גדולה הכוללת אפילו סלון נפרד. אם סלון צריך ארון ספרים. האחות הגדולה של הבעל בדיוק עברה דירה בירושלים וקנתה ארון ספרים חדש. הארון הישן, בן 15 שנה בערך, ארון פשוט מלכתחילה, סגנון של עמודונים מחוברים, פורמיקה בצבע חום אדמדם. לא משהו, אך במצב תקין. משפחת פריד התלבטו אם לקחת אותו, בחינם, והחליטו שכן, הם גם שילמו הובלה 300 שח (הרבה כסף במושגים של זוצים). הארון הגיע ותכלס התברר שהוא לא נכנס בסלון , ולא יכלו להפריד בין העמודונים -פרט שלא היה להם ברור מראש, וגם בכללי הם לא ידעו בדיוק מה הגודל של הארון ושל החדר.


פרק 2 אחותי , נשואה גם היא לפריד, גרה בירושלים, פנתה אלי, בחודש אלול, לבקש מידע למי ניתן להעביר את הארון, אני ביררתי לה טלפון של יד ליעד, אך זה לא היה כ”כ פעיל, בזמנו, לפני 11 שנה. מש’ פריד נשארה תקועה עם הארון מפורק עומד בצד הסלון (הקטן מלכתחילה) כל החגים, הם כבר הזמינו ארון חדש. והיה להם חבל על ההובלה ששילמו סתם


פרק 3 אנחנו היינו משפחה עם 2 ילדים כבר נשואים 6 שנים, מידי פעם חיפשנו דירה שכורה לעבור אליה , כי גרנו בדירה גדולה אך ישנה מאוד, תכל’ס לא עברנו , עד שבעלי הדירה הודיעו לנו שהם מעונינים לשפץ, זה היה בסוף אלול , מיד התחלנו לחפש דירה אחרת והפעם ברצינות ובחודש חשוון כבר נכנסנו לדירה השכורה החדשה. ו..הפכנו להיות שכנים של משפחת פריד הנ”ל, בדירה החדשה לא היה ארון ספרים , ואז נזכרתי בארון שלהם, הם ממש שמחו להתפטר מהארון, ובלי צורך בהובלה נוספת העלנו את חלקי הארון קומה אחת והשתמשנו בארון 9 שנים. עד שב”ה קנינו דירה ובלב שקט זרקנו את הארון שבע הימים..

עזר לך? אשמח לשמוע! כתבי לי בתגובות:

למי עוד המאמר הזה יוכל לעזור? שתפי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרי קשר לקבלת מידע נוסף:

נרשמת בהצלחה!

מחכה לך בהדרכה, הכניסי לך את הפרטים ליומן:

יום רביעי | 29.05.2024 כ"א אייר| בשעה 20:30


כעת נשלח אלייך למייל קישור הכניסה להדרכה, אם לא קיבלת/ שאת לא מוצאת את המייל- עדכני אותי!

מחכה לך!

לבדיקת התאמה לתוכנית מלאי את פרטיך: