6

אני רוצה לשתף בנס חנוכה אישי שקרה לנו השבוע. איך הרגשנו השגחה פרטית מדהימה!
באחד הערבים השבוע הלכנו לבקר את נכדתנו היולדת בבית החולים “הדסה” הר הצופים. כידוע, בית חולים זה נמצא במזרח ירושלים. האמת היא שחששנו מאד לנסוע. המצב הבטחוני קשה, מלחמה בארץ… בסוף החלטנו שזכות המצווה תעמוד לנו.
היינו סמוך לבית החולים. לא הפעלנו וויז ו(waze) ולא ידענו איפה בדיוק לפנות לבית החולים. ראינו שהמשך הדרך יוביל אותנו היישר לשכונות הערביות לכן עצרנו בצד הדרך.
לפתע ראינו עשן רב מיתמר ממכסה המנוע. מיד כיבינו את המנוע ויצאנו במהירות מהמכונית.
והנה עצרה מלפנינו מכונית ומתוכה יצא…בחור ערבי, גבוה וחסון!
בעלי רעד מפחד…
למזלנו, ממש מולנו, צצה (מאיפה??) בחורה ישראלית. לא צעירה, אולי סטודנטית, והציעה להזמין את “ידידים” (ומי שלא יודע, זה ארגון חסד נפלא העוזר לנהגים שנתקעו בדרך). היא התקשרה אליהם, אך הם אמרו שיש להזמין גרר ולקחת את המכונית למוסך… היא נשארה איתנו. ככה הרגשנו יותר בטוח.
הערבי שיצא ממכוניתו, מיהר למכונית שלנו ופתח את מכסה המנוע לבדוק מה קרה. התברר שאחד הצינורות ממערכת הקירור נשמט ממקומו. הוא פנה למכוניתו והביא משם פלייר ותיקן מה שצריך. לא היה לנו מים במכונית. הוא הביא ממכוניתו 3(!) בקבוקי מים ומילא את המים החסרים להפעלת המכונית. כמובן, הודינו לו מאד על עזרתו. הערבי ביקש מבעלי להתניע את הרכב לראות שהכל בסדר וכשראה שאין יותר בעיה – נכנס למכוניתו ונסע לביתו…
אנו נשארנו המומים ומרוגשים!
היה נדמה לנו, שאליהו הנביא נגלה בפנינו… אחרת אי אפשר להסביר מה שקרה. בימים טרופים אלו זה היה מעשה יוצא דופן!
והבחורה לא סיימה את מעשיה הטובים. אחרי שהודינו לה בחמימות, היא התעקשה להמשיך איתנו ואמרה שתראה לנו את הדרך לבית החולים. גם היא בדרכה לשם (האומנם?). היא עלתה לרכב והמשיכה לנסוע איתנו עד לבית החולים. גם שם היא לא נפרדה מאיתנו, אלא המשיכה ואף עלתה איתנו במעלית עד מחלקת יולדות כדי להיות בטוחה שהגענו למחוז חפצנו. רק אז עזבה אותנו ופנתה לדרכה (לא לפני שברכנו אותה שתזכה בקרוב להיות במחלקה זו…).
ירבו כמותה בישראל!
ואנו הרגשנו שנעשה לנו נס בחנוכה! השגחה פרטית מיוחדת במינה!

עזר לך? אשמח לשמוע! כתבי לי בתגובות:

למי עוד המאמר הזה יוכל לעזור? שתפי!

One Comment

  1. מרגש ממש!!
    דווקא בימים אלו סיפור כזה (שהוא ממש נס) נותן כח !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרי קשר לקבלת מידע נוסף:

נרשמת בהצלחה!

מחכה לך בהדרכה,
ביום רביעי | 28.02.2024 י"ט אדר א'| בשעה 20:30,

כעת נשלח אלייך למייל קישור הכניסה להדרכה, אם לא קיבלת/ שאת לא מוצאת את המייל- עדכני אותי!

מחכה לך!

לבדיקת התאמה לתוכנית מלאי את פרטיך: